Lestijden

Lestijden

Lestijden

Onderstaand treft u de lestijden aan van de zwemlessen op onze locatie van zwembad De IJsselslag:

GroepDagTijdLesgever
 witmaandag15.15 - 16.00David
 witmaandag16.00 - 16.45Sylvana
 witmaandag16.45 - 17.30Irene
 witdinsdag15.15 - 16.00Mirko
 witdinsdag16.00 - 16.45Irene
 wit       woensdag     15.15 - 16.00     Jord 
 witwoensdag16.00 - 16.45Jord
 witdonderdag16.00 - 16.45Sanne
 witvrijdag15.15 - 16.00Sanne
 witvrijdag16.00 - 16.45Jord
 witzaterdag10.45 - 11.30Jord
 witzaterdag11.30 - 12.15Maureen

 

GroepDagTijdLesgever                                 GroepDagTijdLesgever
 roodmaandag15.15 - 16.00Sylvana  Juniormaandag16.45 - 17.30Sylvana
 roodmaandag16.00 - 16.45Irene  Juniordinsdag15.15 - 16.00David
 roodmaandag16.45 - 17.30David  Volwassendinsdag20.45 - 21.30David
 rood dinsdag15.15 - 16.00Irene  B zwemmenmaandag15.15 - 16.00 Irene
 rood dinsdag16.00 - 16.45Annoesjka  B zwemmendinsdag 16.45 - 17.30David
 roodwoensdag15.15 - 16.00Irene  B zwemmen  woensdag16.45 - 17.30Paul
 roodwoensdag16.00 - 16.45Sanne  B zwemmendonderdag16.45 - 17.30Sanne
 roodwoensdag16.45 - 17.30Jord  B zwemmenvrijdag16.00 - 16.45Mirko
 rooddonderdag16.00 - 16.45Marjolein  B zwemmen zaterdag10.00 - 10.45Irene
 roodvrijdag15.15 - 16.00Paul  B zwemmenzaterdag11.30 - 12.15Sanne
 roodvrijdag16.00 - 16.45Sanne     
 roodvrijdag16.45 - 17.30Jord  C zwemmenwoensdag16.00 - 16.45Paul
 roodzaterdag10.00 - 10.45Sanne  C zwemmendonderdag16.45 - 17.30Sanne
 roodzaterdag10.00 - 10.45Marjolein  C zwemmenzaterdag10.45 - 12.30Marjolein
 roodzaterdag10.45 - 11.30Maureen  Zwemvaardigheiddinsdag16.45 - 17.30Irene 
 roodzaterdag11.30 - 12.15Irene  Zwemvaardigheid    vrijdag16.45 - 17.30Paul

 

GroepDagTijdLesgever Locatie Sutfeneelke week  
 geelmaandag16.00 - 16.45Paul Groep DagTijdLesgever
 geel dinsdag16.00 - 16.45David Kleine groep zaterdag8.30 - 9.15Kevin
 geelwoensdag15.15 - 16.00Paul Kleine groep zaterdag9.15 - 10.00Kevin
 geel woensdag16.00 - 16.45Sylvana Special groep zaterdag10.15 - 11.00Kevin
 geelwoensdag16.45 - 17.30Sanne Special groepzaterdag11.00 - 11.45Kevin
 geel donderdag16.00 - 16.45Kevin Privé-les zaterdag12.00 - 12.30Kevin
 geelvrijdag15.15 - 16.00Mirko Privé-leszaterdag12.30 - 13.00Kevin
 geelvrijdag16.00 - 16.45Paul     
 geelzaterdag10.00 - 10.45Jord     
 geelzaterdag10.45 - 11.30Sanne     
 geelzaterdag11.30 - 12.15Jord     

 

GroepDagTijdLesgever
 groenmaandag15.15 - 16.00Paul
 groenmaandag16.00 - 16.45David
 groendinsdag15.15 - 16.00Annoesjka
 groendinsdag16.00 - 16.45Mirko
 groenwoensdag15.15 - 16.00Sanne
 groenwoensdag16.00 - 16.45Irene
 groenwoensdag16.45 - 17.30Irene
 groendonderdag16.45 - 17.30Marjolein
 groenvrijdag15.15 - 16.00Jord
 groenzaterdag10.00 - 10.45Maureen
 groenzaterdag10.45 - 11.30Irene
 groenzaterdag11.30 - 12.15Marjolein